BBP'den yerel seçim ittifakı kararı! 2018

BBP'den yerel seçim ittifakı kararı! Açıklaması yapıldı.

BBP'den yerel seçim ittifakı kararı! 2018


Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, yerel seçimlerde ittifaka ilişkin bir açıklama yaptı. Destici, 'BBP, bugüne kadar Cumhur İttifakı'nın kararına ve gerçekliğine her daim sadık kalmıştır, bundan sonra sadık kalmaya devam edecektir' diye dile getirdi.
Destici yaptığı açıklamada, "İsteriz ki bizim adaylarımız, önde olduğu yerlerde desteklensin. MHP'nin önde olduğu yerlerde MHP adayının, AK Parti'nin önde olduğu yerlerde de AK Parti adaylarının desteklenmesi işin doğal olanıdır. Bu konularla ilgili ince ince yapılmış yada yapılacak henüz görüşmelerimiz yoktur" diye söyledi..

"BBP, BUGÜNE KADAR CUMHUR HEP SADIK KALMIŞTIR..."
Büyük Birlik Partisi lideri ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında yerel seçimlerle ile ilgili değerlendirmede bulundu. Mustafa Destici, "Özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da, PKK'nın siyasi partisinin etkili olduğu yerlerde, onun karşısında hangi partimiz yarışıyor ve önde görünüyorsa BBP'nin desteği ise oraya olacaktır. Bizim önde olduğumuz yerlerde de kendi adayımızın desteklenmesini arzu ettiğimizi de sizlere ifade etmek isterim. BBP, bugüne kadar Cumhur İttifakı'nın ruhuna ve gerçekliğine hep sadık kalmıştır, bundan sonra da sadık kalmaya her zaman devam edecektir. Ama hangi illerde aday çıkaracağız, hangi illerde aday çıkarmayacağız, bununla ilgili netleşmiş bir kararımız yoktur" diye konuştu.

...:izmirhabergazetesi:...


Etiketler :   BBP den yerel seçim ittifakı 2018 
<< Önceki Haber BBP'den yerel seçim ittifakı kararı! 2018 Sonraki Haber >>

BBP'den yerel seçim ittifakı kararı! 2018

BBP'den yerel seçim ittifakı kararı! 2018

  Yukleme: 0.005835