CHP’li Serter’den YURT İzmir’e Ziyaret edildi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Bedri Serter Açıklamaları aşağıda belirtilmektedir.

CHP’li Serter’den YURT İzmir’e Ziyaret edildi


Nil KAHRAMANOĞLU/İzmir 

CHP İzmir Milletvekili Adayı Bedri Serter, YURT’u ziyaret etti. Seçimlere sayılı günler kala çalışmalarını anlatan Serter, ‘Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin yarattığı etkinin izlerini sahada çok net görüyoruz’ diye söyledi.. 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı  Bedri Serter, gazetemizin Ege Bölge Temsilciliğini ziyaret etti. Bölge temsilcisi Özgür Tuğrul ve yazarımız Ülkü Caner’in karşıladığı Bedri Serter, yaklaşan seçimlere karşı değerlendirmelerde bulundu.  

‘Bu Çözüm Önerilerimizi Herkese Anlatıyoruz’ 

 Bedri Serter, “Yaklaşık 40 gündür işçilerimizle ve çiftçilerimizle ve esnafımızla hep bir aradayız. Ülkenin esas sorunlarından bir tanesi olmak üzere o da kesinlikle ekonomidir. Ve de İkincisi de işsizlik olarak karşımıza çıkıyor. Nereye gitsek aynı sorunlarla  karşılaşıyoruz. CHP olarak seçim bildirgemizde de hem çiftçiye hem işsize aslında toplumun her kesimine bu çözüm önerilerimizi dile getiriyoruz. Onlara nasıl destek olacağımızı vatandaşlarımıza anlatıyoruz” dedi. 

‘Esnaf Bakanlığı Kurulacak’ 

Esnaf Bakanlığı’nın kurulacağını belirten Serter, “Esnafımızın yol güzergahının belirlenmesi gerekiyor. Genç nüfus ülkemizde çok sayıda fazla var. Bu konuda Aileler çocuklarına bakkal, berber, kafe gibi istihdam sorununu kendileri çözecekleri yöntemler aramakta. Verimlilik açısından, iş dünyasına katkı sağlayacak mecraların kurulması ve gençlerin buralara yönlendirilmesi gerekiyor. CHP iktidarında biz bu takım sorunları ortadan kaldıracağız” diye konuşma yaptı. 

‘Her İki Bölgede 9 Vekil Çıkaracağız’ 

Alanlarda yaptığı çalışmalara da sözlerinde şunları dile getirdi; Serter, “İzmirli seçmenimiz çok aklı selimdir, çok sosyal demokrattır. Özgürlüklerine düşkün insanlardır. Biz de seçimlere dört gün kala çalışmalarımıza ara vermeden son süratla devam ediyoruz. İnanıyoruz ki İzmir halkı CHP’ye büyük bir teveccüh gösterecektir. Biz de bu sonuncu dört gözle bekliyoruz. Umut ediyorum ki hem birinci bölge de hem de ikinci bölgede dokuzar milletvekili çıkaracağız.  diye açıkladı.


Etiketler :   Cumhuriyet Halk Partisi 
<< Önceki Haber CHP’li Serter’den YURT İzmir’e Ziyaret edildi Sonraki Haber >>

CHP’li Serter’den YURT İzmir’e Ziyaret edildi

CHP’li Serter’den YURT İzmir’e Ziyaret edildi

  Yukleme: 0.005994