İzmir Özel Çamlaraltı Koleji Mezuniyet töreni

İzmir Özel Çamlaraltı Koleji başarılı bir eğitim ve öğretim yılını geride bırakırken, lise mezunlarını da yeni geleceğe uğurladı.

İzmir Özel Çamlaraltı Koleji Mezuniyet töreni


Okul bahçesinde gerçekleşen, öğrencilerin meşale ile yürüyüşleriyle başlayan törende konuşma yapan Güneş Özdinç, Çamlaraltı Anadolu Lisesi Müdürü "Her zaman Büyümeye her yıl yeni, aydınlık, çağdaş gençler mezun ettiğimiz bu dönemde, bir yandan da öğrencilerimizin üniversite heyecanlarına ortak olurken, ve diğer yandan da onları sağlam, başarılı bir geleceğe uğurlamanın başarılı gururunu yaşıyoruz. Temelimiz Hepsinin yollarının açık olsun. Önümüzdeki yıllarda da Çamlaraltı Koleji olarak, yine aynı kararlılık ve azimle yeni çağdaş nesiller yetiştirmeye her zaman devam edeceğiz. Buradan 208-2019 eğitim ve öğretim yılında yeni bir yola gireceğimizin de müjdesini vermek isterim. Ana sınıfı, İlkokul, Ortaokul ve Anadolu Lisesi’nin yanı sıra, yeni eğitim ve öğretim döneminde ise Çamlaraltı Fen Lisesi ile yeni öğrencilerimize her daim kucak açmaya hazırız" dedi.

Bu belge töreninin ardından keplerini atan öğrenciler, aileleriyle birlikte düzenlenen kokteyle katılarak güzel ve keyifli bir gece geçirdi.


Etiketler :   Güneş Özdinç 
<< Önceki Haber İzmir Özel Çamlaraltı Koleji Mezuniyet töreni Sonraki Haber >>

İzmir Özel Çamlaraltı Koleji Mezuniyet töreni

İzmir Özel Çamlaraltı Koleji Mezuniyet töreni

  Yukleme: 0.005114