Öz'ün İfadesi, Tasavvuf Albümü ile Bir İlke İmza Atıyor, Elif Lam Mim

Öz’ün ifadesi beklenen tasavvuf albümü, diğer bir deyişle içsel, spirütüel yolculuğuna ayna olan ve bu güzel şiirleriyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlıklar yapıyor. Bu güzel harika Albüm bir ilke de imza atacak. Bu albümle ilgili açıklamalar aşağıda belirtilmektedir.

Öz'ün İfadesi, Tasavvuf Albümü ile Bir İlke İmza Atıyor, Elif Lam Mim


Müzik direktörlüğünü Fatih Tezer’in yaptığı “Elif Lam Mim” isimli tamamı kendi şiirlerinden oluşan maxi single albümü bugün tüm digital platformlarda ve müzik marketlerdeki yerini alıyor.

Albüm Büyük Heyecan Uyandırdı

Albüm, Ütopya müzik etiketiyle yayınlanacak olan albümümüz daha çıkmadan gerçekten büyük heyecan uyandırdı. Ve İlk kez kadın sanatçı tarafından tasavvuf şiir çalışmasının yapılması ardından sanat camiasında büyük ses getirdi. Bu güzel albüm açıdan albüm ilklerin arasına girmeyi hazırlanıyor.

‘’Yunus Emre Aşka Yolculuk” Adlı Dizisinden Etkilendi

 ‘’Yunus Emre Aşka Yolculuk” dizisinden etkilendiğini Öz’ün bu konu hakında açıklaması şunlardı;, “Tasavvuf öğretilerine ilgi duyan kendisini tasavvufun derinliklerinde bulur. Diziden sonra, çekimlerinin yapıldığı Nallıhan inalılmaz ziyaretçi akınına uğradı. Etkilenen tek kişi olarak ben değilim. Hatta bir bakıma insanların, belirli bir tarih olarak bilinciyle eski geleneklerine göre, günümüzde unutulmaya yüz tutmuş tasavvuf öğretilerine ve öze dönebilmeleri için yapımcılara büyük sorumluluk düşüyor” diye anlattı..

Öz’ün Asıl ifadesi kimdir

Her bireyin, belli bir yaşa geldikten sonra ‘’Neden dünyadayım’’ ‘’ Nereden geldim’’ ‘’ Nereye gidiyorum gibi Felsefenin temelini oluşturan sorularla, tasavvuf penceresinden İlahi aşk ile yüz yüze gelişinin hikayesini şiirlerinde dile getiriyor. Ve Şimdiye kadar araştırıp edinmiş olduğu tasavvuf öğretilerini, kendi içinde içselleştirip, harmanlayarak, ücretsiz olarak çıkarmış olduğu e kitapların ardından şimdi de şiir albümü ile tasavvuf severlerle buluşuyor.


Etiketler :   Yunus Emre Aşka Yolculuk  Elif Lam Mim  Müzik direktörlüğünü Fatih Tezer 
<< Önceki Haber Öz'ün İfadesi, Tasavvuf Albümü ile Bir İlke İmza Atıyor, Elif Lam Mim Sonraki Haber >>

Öz'ün İfadesi, Tasavvuf Albümü ile Bir İlke İmza Atıyor, Elif Lam Mim

Öz'ün İfadesi, Tasavvuf Albümü ile Bir İlke İmza Atıyor, Elif Lam Mim

  Yukleme: 0.005084