1xbet

van haber

DOLAR 31,0104 -0.02%
EURO 33,5869 0.02%
ALTIN 2.017,69-0,01
BITCOIN 1590109-1,24%
İzmir
13°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • İNTERAKTİF
  • HESAP
Aura Ne Demek?

Aura Ne Demek?

Günümüzde sıkça duyduğumuz, ancak birçok kişi için hala gizemini koruyan bir terimden bahsedeceğiz: Aura. Bu esrarengiz kavram, manevi dünyadan bilimsel araştırmalara kadar birçok farklı perspektiften ele alınmış, yıllardır merak uyandırmış bir olgudur. Kimileri için sadece bir enerji alanıdır, kimileri içinse ruhun yansıması. Ancak ne olduğu konusundaki kesin tanımı bulmak zordur. İşte bu yazıda, "Aura ne demek?" sorusuna yanıt arayacağız.

ABONE OL
28 Ekim 2023 03:08
Aura Ne Demek?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Günümüzde sıkça duyduğumuz, ancak birçok kişi için hala gizemini koruyan bir terimden bahsedeceğiz: Aura. Bu esrarengiz kavram, manevi dünyadan bilimsel araştırmalara kadar birçok farklı perspektiften ele alınmış, yıllardır merak uyandırmış bir olgudur. Kimileri için sadece bir enerji alanıdır, kimileri içinse ruhun yansıması. Ancak ne olduğu konusundaki kesin tanımı bulmak zordur. İşte bu yazıda, “Aura ne demek?” sorusuna yanıt arayacağız.

Aura Ne Demektir?

Aura, insanlar, hayvanlar ve bitkiler de dâhil olmak üzere her canlıyı çevreleyen süptil enerji alanıdır. Aynı zamanda biyo-alan, enerji bedeni veya ruhsal beden olarak da bilinir. Aura çıplak gözle görülemez ancak bazı insanlar onun enerjisini ve ışığını renkler, frekanslar ve desenler olarak algılayabilir.

İnsan aurasının, fiziksel bedenden yayılan ve birkaç metre uzağa kadar uzanabilen süptil enerji katmanlarından oluştuğu söylenir. Bu katmanlar fiziksel düzlemi, eterik düzlemi, duygusal düzlemi, zihinsel düzlemi, astral düzlemi ve göksel düzlemi içerir. Bu katmanların her biri, fiziksel bedenimizden düşüncelerimize, duygularımıza ve maneviyatımıza kadar varlığımızın farklı bir yönüne karşılık gelir. Her katmanın veya düzlemin kendine özgü titreşim frekansına ve rengine sahip olduğu, ancak birbirine bağlı olduğu ve diğerlerini etkileyerek karmaşık ve dinamik bir enerji, ışık ve form spektrumu yarattığı söyleniyor.

Aura neye benzer?

Aura genellikle kişinin vücudunu çevreleyen parlak bir enerji alanı olarak tanımlanır. Bazı insanlar auraların bir kişinin başının veya vücudunun etrafında bir hale veya ışık kabarcığı olarak görülebileceğine inanırken, diğerleri hafif bir parıltı veya auraları renk parıltıları olarak gördüklerini bildiriyor.

Aura renkleri nasıl görülür ve yorumlanır?

Aura renklerini nasıl göreceğinizi ve yorumlayacağınızı öğrenmek, ruhsal gelişime, iyileşmeye ve kendini keşfetmeye yardımcı olmada güçlü bir araç olabilir. Bir kişinin aurasının rengini görmek için meditasyon, pranayama ve enerjik ve ruhsal farkındalığınızı artıracak diğer teknikleri uygulamanız önerilir.

Farkındalığınızı ve algınızı geliştirdikten sonra kendinizden yayılan ve diğer insanları çevreleyen renkleri gözlemlemeye başlayabilirsiniz. İlk başta renkleri göremeyebilirsiniz ancak bunun yerine belirli bir renge karşılık gelen belirli bir enerji veya titreşimi hissedebilirsiniz. Uygulamaya devam ettikçe, renk parıltıları veya daha belirgin bir aura görmeye başlayabilirsiniz.

Reyhan İldaş bir thetahealing uzmanı ve ICF unvanlı bir yaşam koçudur. İstanbul’daki ofisinde hem koçluk hizmetlerini sunmakta hem de çeşitli seminer ve eğitimler düzenlemektedir. Tüm bunlar ve daha fazlası ile ilgili bilgi almak için info@reyhanildas.com mail adresi ve 0533 745 93 98 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP