1xbet

DOLAR 17,0056 0.93%
EURO 17,4581 -0.63%
ALTIN 965,62-1,22
BITCOIN 331642-0,43%
İzmir
32°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

  • HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • İNTERAKTİF
  • HESAP
Sigara Bırakma Yöntemleri

Sigara Bırakma Yöntemleri

ABONE OL
14 Nisan 2022 19:53
Sigara Bırakma Yöntemleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sigaraya aşırı düşkünlük olarak adlandırılan sigara bağımlılığı, sigarayı sürekli tüketen kişilerin özelliğidir. Sigarayı bırakmakta zorlanan kişiler, bunun için türlü yolları denerler ve bu yollarla artık sigaradan kurtulmayı arzu ederler. Sigara bırakma konusunda denenmedik metot bırakmayanlar artık başka tedavi arama eğilimine girerler. Kolay yoldan sigara bırakma yöntemleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Biorezonans Terapisi

Biorezonans terapileri sonucu, insanlar sigara bırakma eğilimine girerler. Biorezonans yöntemiyle vücudun sigara içme eğilimi sonlandırılmış olur. Bu tedavi yöntemiyle, sigara vücuda yabancı bir madde olarak tanıtılmış ve vücudun o şekilde kabullenmesi sağlanmış olur. Nikotin isteği ve bağımlılığı, vücudun maddeye karşı olan toleransını hissedilir şekilde ortadan kaldırmıştır. Çeşitli seanslar uygulanan terapi, etkin ve kalıcı bir sigara bırakmayı beraberinde getirir. Biorezonans terapisi yoluyla sigara toksinleri yok etmek için uyarılır.

  • Ozon Tedavisi

Ozon, enzim sistemlerini ve hücre ögelerini uyararak vücudun kendine has antioksidan korumasına hız kazandırır. Antioksidan enzimlerin kanda hızla artması, vücudun kendisine zararlı bulduklarını engeller. Böylelikle çeşitli yollarla insan bedenine giren ya da metabolizma sonucu üretilen insan sağlığına zararlı kimyasallar, ortadan kalkar.

Sigarayı bırakmayı kolaylaştırıcı yöntemlerden biri de ozon tedavisidir. Ozon tedavisi sayesinde insanlar, daha hızlı ve pratik şekilde sigara bırakma eğilimine girerler. Ozon tedavisi, vücudun oksijen bakımından zenginleşmesini sağlar ve sigarayı bırakma konusunda iradeli davranışa zemin hazırlar.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP