1xbet

DOLAR 16,9934 0.96%
EURO 17,4120 -0.78%
ALTIN 967,18-1,06
BITCOIN 3304630,15%
İzmir
34°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

  • HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • İNTERAKTİF
  • HESAP
Son Yazılım Teknikleri İle Sektöre Özgü Çözümler

Son Yazılım Teknikleri İle Sektöre Özgü Çözümler

ABONE OL
9 Haziran 2022 13:06
Son Yazılım Teknikleri İle Sektöre Özgü Çözümler
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeni yazılım ve altyapı teknolojileri ortaya çıktıkça, yazılım sektörü de hızla gelişmeye devam ediyor. Rekabet, özel web tasarım geliştirme şirketlerine yeni çözümler üretmelerini ve yeni ve heyecan verici alanlarda rekabet etmelerini istiyor. Bu nedenle, bugün bir üst yazılım geliştirme şirketi, bilgi teknolojileri endüstrisi müşterilerinin ihtiyaçlarını bilmek kadar, gelişmiş bir yazılımla çalışmalarına yardımcı olan yenilikçi çözümler ile öne çıkmalıdır. Bu nedenle Biltek Web Tasarım ve Yazılım, yeniliğin ve uyumun öncüsü olmaya devam ediyor.

Teknolojik Gelişmelere Paralel Çözümler

Biltek Yazılım, kurumlara ve işletmelere son teknolojilerle etkili, sektöre özel çözümler üretmektedir. Büyük veri çözümleriyle özel yazılım geliştirme şirketidir. Ayrıca, en iyi web tasarım ekibine sahip olup, kapsamlı yazılım hizmetleri sunmaktadır. Bütçenize uygun en iyi çözümleri suna firma, web tasarım ihtiyacı olan işletmelere her türü yazılım desteği ve çözümleri üretiyor. Müşteri beklentilerini ve hassasiyetlerini çok iyi analiz eden firma, müşterinin beklentileri en kısa zamanda karşılıyor.

Kişisel web tasarım sayfalarında veya tanıtım sayfalarında hayal edilen beklentileri gerçekleştirmek için çabalamaktadır. Tüm iş akış sürecini doğru bir şekilde planlayarak en pratik ve hızlı bir şekilde tüm web tasarım araçları ve personeliyle maksimum düzeyde yerine getirmektedir.

Yedekleme ve Güvenlik

Günümüz dünyasının en önemli konularından biri olan veri güvenliği tüm müşterilerin en önemli beklentileri arasında yer almaktadır. Biltek Yazılım, sunduğu web sunucu hizmeti ile verilerinizin yedeklenmesini ve güvenilir bir şekilde saklanmasını garanti ediyor. Bu güvenliği Türkiye’de ve Almanya’da bulunan sunucuları üzerinden yapmaktadır.

Diğer Hizmetler

Biltek Yazılım alan adı tescili, hosting hizmeti, web tasarım, özel tasarım, çevrim dışı yazılımlar, e-ticaret yazılımları ve hazır paket yazılımların yanında mobil site ve arama motoru optimizasyonu gibi geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. On yıl boyunca Biltek Yazılım çözümleri onlarca şirketin iş hedeflerini çözmelerine yardımcı oldu. Bu özelliği ve güvenirliği, Türkiye’de en iyi özel yazılım geliştirme şirketi konumunu kazanmasına ve sektörde hızla ilerlemesine olanak sağlamıştır.

Uzun süredir sektörde faaliyet gösteren Biltek Yazılım Şirketi, tecrübesiyle BT çözümleri pazarında en çok tercih edilen şirketlerden biri durumunda. Şirketin temel odak noktaları arasında veri analizi, işbirliği ve bilgi yönetimi, bilgi güvenliği ve aynı zamanda tüm özel yazılım geliştirme hizmetleri, BT danışmanlığı, yazılım testleri ve diğer konular yer alıyor..

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP